TUPAI - je portugalská společnost, která byla založena v listopadu 1976. Nachází se ve městě Águeda, což je cca. 80 km od Porta. Ve společnosti pracuje přibližně 350 zaměstnanců. Její dobré postavení oceňují nejen domácí, ale i jiné trhy a proto se stala přední výrobní společností kovových výrobků v automobilovém, nábytkovém a stavebním průmyslu. Produkty TUPAI najdete ve více než 30-ti evropských zemích, v Americe, Africe a Asii.

Společnost TUPAI ustavičně pracuje v mnoha dalších oblastech, aby si zajistila vedoucí postavení na trhu. V oblasti kvality, je společnost TUPAI certifikována certifikátem ISO od roku 1997 a tento standard obnovila v roce 2003 certifikátem ISO 9001. Na své výrobky poskytuje vysokou záruku, až 5 let. Proces výroby je ve společnosti sestaven a optimalizován tak, že od základní suroviny po finální výrobek, včetně povrchových úprav probíhá výroba v samotném závodě. Společnost se zabývá také vlastní výrobou konstrukcí a forem. Má vlastní vývojové centrum na neustálý vývoj nových produktů a také svou vlastní zkušebnu na testy mechanického a chemického zatížení. Dalšími důležitými oblastmi pro společnost je zákaznická podpora, k čemuž přispívá zejména blízká podpora z výrobního závodu, design produktů a odlišnosti v produktových řadách.

TUPAI vyrábí komponenty pro světoznáme značky, jako jsou například:

 • Bosch
 • Grohe
 • Hamilton
 • Assa Abloy
 • Mercatus
 • Teka
 • Truth Hardware
 • Habo
 • Naandanjain
 • Porseg
 • Roca
 • Legrand
 

Značná část našich snah a investic putuje přímo do výroby. S těmito investicemi se nám daří udržet výrobní zisky, úsporu energií, respektování životního prostředí - jsme první společností, která dostala Environmentální Licenci a co je mnohem viditelnější pro klienty - vysoký standard produktů TUPAI jak jsou, přísné dodržování rozměrů produktů kontrolovaných v produktových liniích a na procesech povrchové úpravy.
Aby společnost TUPAI dosáhla excelentní kvalitu povrchových úprav, získala jednu z nejlepších a nejmodernějších elektro-forenzní lakoven v Evropě. S takovými možnostmi může společnost TUPAI kontrolovat tloušťku dílů a konzistenci povrchové úpravy, což vede k mnohem lepším výsledkům v odolnosti vůči korozi. Při povrchové úpravě bez lakování, TUPAI zakoupila několik linek na galvanizaci, plně ovládanými počítačem se stejnými výsledky. TUPAI garantuje tímto způsobem odolnost povrchové úpravy na všech svých produktech vůči korozi.


Dalším klíčovým prvkem produktu je design. TUPAI byl oceněn několika cenami. Například v roce 1997 ocenění "Pečeť Portugalského Designu" za leteckou sérii a v roce 2001 ocenění v oblasti inovací "Tektonika - Inovace prostoru".
TUPAI následuje nejnovější trendy, získává partnerské vztahy s designéry a architekty pro originální autorský přístup, který se promítá do rozšíření produktových řad. Produkty TUPAI jsou jedinečnými kousky s rozmanitými rozdíly v designu, protože byly vytvořeny aby smíchaly styly s tradičními a módními a nepochybně i "půvab" . 

 

DŮLEŽITÁ DATA V HISTORII SPOLEČNOSTI TUPAI

2004 – společnost Silva & Irmão, S.A. byla integrovaná do společnosti TUPAI, S.A.

2001 – TUPAI vyhrála cenu za inovace "Tektónica Innovation Space" se zámkem č. 503.

2000- společnost TUPAI získala společnost SIS - Silva & Irma zaměřenou na výrobu kování z nerezové oceli.

1998 – stala sa certifikovanou společností podle NP ISO 90001

1997- Letecká ráda, součást Radikální rady s křídly vyhrává Portugalskou cenu designu.  

1992 – 1997společnost TUPAI rostla, vyhrávala na trhu, začala se zabývat výrobou kování z mosazi a rozšiřovala svou řadu během let působení, přičemž měla vždy na vědomí výrobu produktů s vysokou kvalitou, ať jejich povrchovou úpravou, surový materiál a specifikaci

1992- založení TUPAI Espańa s cílem poskytovat rozrůstajícímu se španělskému trhu servis v požadované, co nejkratší době 

1982 – začátek výroby kování z mosazi

1978 začátek výroby kování ze zamaku


24/11/1976byla založena společnost TUPAI

 

Certifikáty

       

 

http://www.tupai.pt